Angels Cabaret Club - Tanečnica

Angels Cabaret Club

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do najnavštevovanejších slovenských nočných klubov v priamom centre Bratislavy – rajom pre turistov.

TANEČNICA

Nemáš skúsenosti, a predsa ťa táto práca láka? To vôbec nevadí, máme kopec tanečníc, ktoré ťa s radosťou zaučia. A ak skúsenosti máš, čaká ťa príjemný kolektív a práca, ktorá sa ani nedá nazvať prácou, ale zábavou. A uisťujrmr ťa, že sme slušný klub, kde sa len tancuje, to značí aj naše dobré meno, ktoré máme.

OD 1500 €

ČAŠNÍK/čka

Máš rád/rada prácu za barom a si komunikatívny/a? Ak máš k tomu skúsenosti a ovládaš aspoň základy anglického jazyka táto práca je ako stvorená práve pre teba. Práca je plná zábavy a výhodou je, že sa v jazyke ešte zdokonalíš.

5 € / HOD.

PROMOTÉR/ka

Táto práca je vhodná pre všetkých, ktorý chcú mať flexibilnú pracovnú dobu a popri tom si zarobiť. Keďže sme v centre a tam je veľa turistov, je vhodné ak vieš aspoň základy ktoréhokoľvek jazyka, a ak nevieš a si natoľko šikovný/á, že sa vieš s ľuďmi dohovoriť rukami nohami, tak táto práca je ušitá ako na mieru pre teba.

6 € / HOD.

Zamestnanecké výhody a benefity

A prečo by sa ti u nás mohlo páčiť ?

Okrem toho, že ponúkame nadštandartný zárobok sme kolektív mladých a veselých ľudí sme jeden tím, ktorý si je ochotný pomáhať. Aj vďaka tomuto prístupu budeš chodiť rád/rada do práce, kde sa určite nudiť nebudeš.

Tým, že sa nachádzame v priamom srdci Starého Mesta, kde o zahraničných, ale aj domácich turistov nie je núdza, práca ti rýchlo ubehne, že sa ani nebudeš mať čas nudiť. Stačí ak máš chuť pracovať, si yodpovedný/á, dochvilny/a, a priateľský/á. Tešíme sa na Teba.

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Slovenský jazyk - zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

ANGEL´S STRIPVitajte na stránkach Angel’s strip clubu. Pýtate sa, prečo by vás mal zaujať práve náš nočný stripzítový club? Na to je úplne jednoduchá odpoveď. Napriek tomu, že sme anjelský klub, u nás bude vždy dosť horúco na to, aby mali naše krásne slečny potrebu zo seba zhodiť posledné kúsky oblečenia. To nie je však to jediné, čo Vám môžeme ponúknuť. Priateľská atmosféra, ktorá u nás vládne Vám zaručí, že sa u nás budete cítiť vždy skvele a nebude sa Vám chcieť odísť.

Adresa spoločnosti

Hurbanovo námestie 9
81109

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.