EROS202 !! Hovoríme Slovensky a Česky

EROS 202

Miesto výkonu práce

Nemecko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

EROS202 - Máme OTEVŘENO

Staňte se naší součástí!

Nové, hezké a spolehlivé ženy ve věku 18-50 let jsou vždy vítány v našem domě v Backnangu.

Dům existuje již více než 15 let a máme velkou stálou klientelu. Pokoje si u nás můžete pronajmout na den nebo na týden i déle. Důležitá je pro nás hygiena a dobrý vztah s hosty domu. Pracovní atmosféra ve společnosti Eros 202 je velmi důvěrná. Každý pokoj má vlastní sprchu, toaletu, televizi s přijímačem, ledničku, čisté ložní prádlo, topení a ventilátory. K dispozici je společný obývací pokoj a společná kuchyň, kde si můžete kdykoli uvařit. Pokud máte zájem, stačí zavolat nebo napsat e-mail.

Zajistěte si své schůzky již nyní!!! Kompletně zrekonstruován - nové vedení Zajistěte si schůzky nyní, mezinárodní dámy a TS vítáni!

Zamestnanecké výhody a benefity

Nabízíme:

  •  Čeká na vás 14 nově zrekonstruovaných pokojů!
  •  Všechny pokoje se sprchou/WC, nouzovým tlačítkem a pokojovým trezorem
  •  Denní prádelna a čistírna
  •  Včetně všech pracovních materiálů
  •  Security
  • Domina studio
  • Whirlpool V.I.P. studio
  •  BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU

Přijďte k nám a získejte „všestranný balíček bez starostí“ Budete se divit a užijte si to - slibujeme!!!

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1
Český jazyk - zvoľte úroveň
Nemecký jazyk - A1
Poľský jazyk - zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Náš dům v BacknanguDámy pracují samostatně a v domě jsou pouze nájemkyněmi. Služby a ceny jednotlivých dam nejsou předem stanoveny a dámy se na nich domlouvají individuálně se svými zákazníky, stejně tak dámy rozhodují o tom, zda a komu službu poskytnou. Na jednotlivé dámy se vztahuje ohlašovací povinnost a německé daňové předpisy; o tom byly informovány zvlášť na začátku smlouvy.

Adresa spoločnosti

EROS 202
Sulzbacher Str. 202
71522

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

EROS 202

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.