Erotik Studio Lora / Schweiz

Erotik Studio Lora

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Erotikjob in der Schweiz

Hallo an alle dynamischen Frauen ab 20-60 Jahren. Unser Studio freut sich stets über zuverlässige und gepflegte weibliche Gäste. Wir lieben gute Laune! Positiv jeden Tag zu starten. Und unseren Kunden zu begeistern. Ohne Stress!

Zamestnanecké výhody a benefity

In meinem Studio sollten sich die Frauen zufrieden fühlen genauso wie unsere Kunden zufrieden sind.

Das Studio befindet sich in sehr guter Gegend in der nähe von einem Bahnhof mit guten Einkaufsmöglichkeiten. Für mehr Infos, melde dich gerne telefonisch oder per WhatsApp

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

Emmenbrücke
6020

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.