Magic-Massage / Schweiz

Weststrasse 180

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 10000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wir sind auf der Suche nach jungen und gutaussehenden Girls. Massagestudio (mit Sex) seit 15 Jahren etabliert im Zentrum der Finanzmetropole Zürich sucht hübsche Girls zwischen 25 und 40 Jahren. Grosse Stammkundschaft und täglich Cash ausbezahlt. Hohe Verdienstmöglichkeit garantiert. Sauberkeit verlangt und Massageerfahrung von Vorteil. Weitere Infos unter Email & Tel.

Bewerbe Dich jetzt und werde ein Teil von Magic Massage!

EN

Massage studio (with sex) established for 15 years in the center of the financial metropolis of Zurich is looking for pretty girls between 25 and 40 years. Large regular clientele and daily cash paid. High earning potential guaranteed. Cleanliness required and massage experience an advantage.

HU

Zürich pénzügyi metropoliszának központjában 15 éve működő masszázs stúdió (szexszel) 25 és 40 év közötti csinos lányokat keres. Nagy törzsvendégkör és készpénzzel fizetett naponta. Garantáltan magas kereseti lehetőség. Tisztaság szükséges, és a masszázs tapasztalat előnyt jelent.

RU

Studio de masaj (cu sex) înființat de 15 ani în centrul metropolei financiare Zurich caută fete frumoase între 25 și 40 de ani. Clientelă numeroasă și regulată și plata în numerar în fiecare zi. Potențial mare de câștig garantat. Se cere curățenie și experiența în masaj constituie un avantaj.

CZ

Masážní studio (se sexem) s 15letou tradicí v centru finanční metropole Curychu hledá hezké dívky mezi 25 a 40 lety. Velká stálá klientela a denní výplata v hotovosti. Zaručený vysoký potenciál výdělku. Požadujeme čistotu a zkušenosti s masážemi jsou výhodou.

Zamestnanecké výhody a benefity

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - A1
Francúzsky jazyk - A1
Nemecký jazyk - A1
Španielsky jazyk - A1
Taliansky jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

In unseren Studios Zürich und Thalwil erwarten Sie attraktive Masseurinnen unterschiedlichster Altersklassen.Sie haben die Wahl ob es gleich zur Sache kommen soll oder ob Sie vorab noch eine sinnliche Massage haben wollen. Bei uns finden Sie Girlfriend Sex und erotische Massagen.Die Girls zielen darauf ab, Sie zu erfreuen, damit Ihr Aufenthalt zu einem unvergesslichen Erlebnis wird. Unsere Gäste werden wie Könige behandelt und schätzen die Girls, die wir sorgfältig auswählen. Absolute Diskretion sowie Sauberkeit sind bei uns das oberste Gebot.Das Magic Massage Team freut sich auf Ihren Besuch!

Adresa spoločnosti

8003

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.