Merlin Club Bratislava / 3000 - 5000€

Merlin Club

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3000 - 5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Erotický klub v Bratislave hľadá erotické masérky.

ROZŠÍRILI SME PREVÁDZKU A PRÍJMAME NOVÉ DIEVČATÁ DO NÁŠHO OFFICIÁLNEHO PRIVAT - KLUBU

Máš nad 18 rokov a chuť robiť  s nadštandardným zárobkom a výhodami?

Vyrieš svoju finančnú situáciu

PERCENTÁ Z KONZUMNÉHO

Áno, určité % smeruje rovno tebe.

EXKLUZÍVNA KLIENTELA

Máme stálú klientelu na úrovni.

UBYTOVANIA ZDARMA

Okrem ubytovania hradíme aj dopravu.

PRACOVNÁ DOBA

od 21:00 - 06:00

NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK

Náborák 250€ určite neurazí.

PREČO PRÁVE TY?

Nehľadáme modelky ale príjemné a komunikatívné dievčatá.

100€ - 500€ denne

JAZYKOVÉ ZNALOSTI TVOJA VÝHODA

Zamestnanecké výhody a benefity

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Slovenský jazyk - zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

KTO SMEZákazníkom ponúkame nadštandardnú pozornosť a starostlivosť v spoločnosti atraktívnych dievčat v diskrétnom prostredí v jednej z najlepších bratislavských štvrtí. Zaručujeme Vám nikým nerušené chvíle plné vzrušujúcich okamihov a vždy dobre naladenou dámskou spoločnosťou.KVALITA NA PRVOM MIESTENa všetkých úrovniach nami poskytovaných služieb garantujeme profesionálny a diskrétny prístup. Spokojnosť našich návštevníkov je pre nás prvoradá.UZAVRETÁ SPOLOČNOSŤPri vačších skupinách ponúkame možnosť uzavretia časti klubu alebo celého priestoru podľa predchádzajúcej dohody. Ideálna voľba pre rôzne spoločenské akcie a rozlúčky so slobodou. V prípade záujmu nás kontaktujte vopred.ESKORTNÉ SLUŽBYAk si pre zábavu neprídete Vy k nám, príde ona za Vami. Pre našich klientov zabezpečujeme profesionálne eskortné služby. Kontaktujte nás a dohodnite si termín dámskej návštevy, ktorá príde priamo k Vám.

Adresa spoločnosti

Merlin Club
Devínska cesta 98
84104

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Merlin Club

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.