Euphoria night club Šamorín

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: (Od 1€) DOHODOU €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najluxusnejší erotic Euphoria night club v Šamoríne príjme dievčatá.

Do nášho nočného klubu hľadáme nové dievčatá.

Ak si ambiciózna, komutikatívna, milá a rada sa zabávaš, hľadáme práve teba.
Ponúkame nadpriemerný zárobok, príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív a aj možnosť ubytovania zdarma a iné benefity.
Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj zavolať na uvedené telefónne číslo

Ponúkame ti nástupný bonus.

  • Vek od 18 rokov.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • vlastné parkovisko
  • veľké postele
  • tv
  • posedenie
  • jacuzzi
  • boxy
  • bar
  • izby
  • klimatizácia
  • sprcha
  • vaňa
  • video
  • vlastné taxi

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Slovenský jazyk - zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Euphoria night club Šamorín Vám ponúka nadštandardné služby v príjemnej a diskrétnej spoločnosti krásnych mladých dám, ktoré Vás budú rozmaznávať v luxuse...Príďte k nám a vychutnajte si čaro luxusu a rozkoše...vstup zdarma, parkovanie v areáli zdarma, na každej izbe klimatizácia, wifi, lcd TV, pri väčších skupinách možnosť uzavrieť podnik

Adresa spoločnosti

Bratislavská 11
93101

Kontakt

0950480799

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.