Joy Models - sucht Dich

JOY HOUSE

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko,  Nemecko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

100% Private Studios im Kanton Aargau Beste Adressen in der Schweiz! Rothrist und Waltenschwil

JOY MODELS - wo täglich 40-50 Gäste auf DICH warten! Verdiene wöchentlich 5000,- und noch mehr! Exklusive und absolut konkurrenzlose Privatadresse "JOY" sucht hübsche, junge und zuverlässige Girls (18+)!

Zamestnanecké výhody a benefity

Stilvoll, sauber und exklusiv! Eigenes Zimmer im Haus mit maximaler Diskretion.

  • Schön eingerichtetes grosses Zimmer
  • - Werbung in Zeitung und Internetportale
  • - Bettwäsche, Handtücher, Trockentücher
  • - Gute Verdienstmöglichkeiten, kein Minus!
  • - Moderne Küche - Kostenlose Wohn- und Übernachtungsmöglichkeiten
  • - Wir helfen dir beim Transport und allen nötigen Dokumente für die Arbeit.

Wir arbeiten auf Prozentbasis 50/50 und Extras werden NICHT geteilt, zu 100% alles für Dich. Wir bieten Termine in der Schweiz und auch in Deutschland

Weitere Infos und Terminabsprachen gerne telefonisch oder per email

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

JOY HOUSE
Bernstrasse 211
4852

Kontakt

0041766725885

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

JOY HOUSE

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.