La-Hacienda / Jobs 300 - 500 € Tag

La-Hacienda

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nette Damen werden gerne aufgenomen. Ladys Wanted !

Z nami  sympatyczne dziewczyny sa zawsze mile widziane. Wysokie dochody gwarantowane.

Cu noi , fetele frumoase sunt intotdeauna binevenite. Garantat cu venituri ridicate .

A szep lanyokat mindig szivesen latjuk. A magas jövedelem garantalt.

V nasem baru jsou vzdy hezke divky vitany , vysoke prijmy zaruceny .

Las chicas y damas agradables son siempre bienvenidas . Buenas ganancia garantizada .

Tel.: 00436649263302

Zamestnanecké výhody a benefity

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

La-Hacienda
Laudachseestraße 24
4810

Kontakt

00436649263302

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

La-Hacienda

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.