Privathaus und Club La Vita

Club La Vita

Miesto výkonu práce

Nemecko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slowakisch

Hľadáme dámy a pánov nad 18 rokov. Mladé dievčatá a zrelé dámy so skúsenosťami!

Sme najnavštevovanejšie miesto v meste!! Na prízemí máme 6 pracovných miestností. Na prvom poschodí sú spálne. Reklamu zaplatíme my.

Adresa je v oblasti Dortmund (mesto Osnabrück je vzdialené hodinu cesty).

Poskytujeme vám všetko, čo potrebujete k práci, kondómy / uteráky atď.
Ak chcete viac informácií, kontaktujte nás
Prostredníctvom SMS, volania alebo Whatsapp na WhatsApp :  004915757689953

Tschechisch

Hledáme dámy a pány nad 18 let. Mladé dívky a zralé dámy se zkušenostmi!

Jsme nejnavštěvovanějším místem ve městě a oblasti cca. 80 km!!
V přízemí máme 6 pracovních místností. Ložnice k pronájmu v patře.
Reklama v ceně!!

Adresa je v oblasti Dortmund (město Osnabrück je hodinu daleko).

Poskytujeme vám vše, co potřebujete k práci, kondomy / ručníky atd.
Pokud chcete více informací, kontaktujte nás
Prostřednictvím SMS, volání nebo Whatsapp na WhatsApp :  004915757689953

Ungarisch

18 éven felüli hölgyeket és urakat keresünk. Fiatal lányok és érett hölgyek tapasztalattal!

Mi vagyunk a város leglátogatottabb helye és kb. 80 km!!
A földszinten 6 hálószoba található az ügyfelekkel való munkavégzéshez. A hálószobák, ahol lehet aludni, az első emeleten vannak.
A reklám benne van!

A cím Dortmund körzetében található (Osnabrück városa egy órányira van).

Mindent biztosítunk, ami a munkához kell, óvszert/törülközőt stb.
Ha további információra van szüksége, vegye fel velünk a kapcsolatot
SMS-ben, hívással vagy Whatsapp-al a WhatsApp :  004915757689953 számra

Ukrainisch

Шукаємо дівчат від 18 років. Молоді дівчата та досвідчені зрілі жінки!

Ми є найбільш відвідуваним місцем у місті з площею бл. 80 км!!
На першому поверсі у нас 6 робочих кімнат. Здам спальні, де можна спати, на 1 поверсі.
Реклама включена!!

Адреса знаходиться в районі Дортмунда (місто Оснабрюк знаходиться в годині їзди).

Ми забезпечуємо Вас всім необхідним для роботи, презервативами/рушниками та ін.
Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з нами
СМС, дзвінком або WhatsApp на номер WhatsApp :  004915757689953

Russisch

Ищем дам и господ старше 18 лет. Юные девушки и опытные зрелые дамы!

Мы самое посещаемое место в городе!!
У нас есть 6 рабочих комнат на первом этаже. Спальни, где вы можете спать, находятся наверху и сдаются в аренду.

Адрес находится в районе Дортмунда (город Оснабрюк находится в часе езды).

Мы обеспечиваем вас всем необходимым для работы, консервантами/полотенцами и т.д.
Если вам нужна дополнительная информация, свяжитесь с нами
По SMS, звонку или WhatsApp на номер WhatsApp :  004915757689953

Zamestnanecké výhody a benefity

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

Hullerweg 10, Wallenhorst
49134

Kontakt

004915757689953

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.