Schöne Zimmer in Privatwohnung zu vermieten

Zentrum

Miesto výkonu práce

Nemecko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

2 schöne Arbeitszimmer in Privatwohnung auf Wochenmiete zu vermieten! Deine Herkunft spielt bei uns keine Rolle, jede ist willkommen!

    Top Lage in der Innenstadt von Wolfsburg, bekannte Adresse! WLAN, eigener Schlüssel, eigene Klingel, eigene Parkplätze für Dich und Deine Gäste. Wäscheservice, wöchentlicher Reinigungsservice, Waschmaschine / Trockner etc. Es ist alles vorhanden, es kann sofort Geld verdient werden.

Zamestnanecké výhody a benefity

Hausregeln
Nicht erwünscht:  männliche Begleitung
Haustiere:  nicht erwünscht
Haus-Dienstleistungen
Wäsche, Reinigung:  Bettwäsche vorhanden, Handtücher vorhanden, Wöchentlicher Reinigungs-Service
Wohnmöglichkeit:  vorhanden
Übernachtungsmöglichkeit:  vorhanden
Weitere Dienstleistungen:  Hilfestellung bei notwendigen Arbeitspapieren
Adressen-Ausstattung

Internet:  über WLAN, Anschluss vorhanden
Eigene Klingel: vorhanden
Video Gegensprechanlage: vorhanden
im Zimmer:  LCD-Fernseher In jedem Zimmer, Waschmaschine
Küche: gemeinschaftliche Nutzung, alleinige Nutzung, mit Sitz- und Essmöglichkeit
Bad: Dusche, Badewanne
Damen-Parkplätze: vorhanden, eigene
Gäste-Parkplätze: vorhanden,

Lage: Innenstadt
max. 10 Min zu Fuß: Bushaltestelle, Apotheke, Einkaufszentrum, Supermarkt, Friseur, Nagelstudio, Sonnenstudio, Fitnessstudio, Restaurant, Cafe, Kino, Tankstelle

004915221742357

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

Zentrum
Wolfsburg
38444

Kontakt

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Zentrum

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.