Шукаємо дівчат з України

Privat - Wohnung

Miesto výkonu práce

Nemecko

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 10000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

      Шукаємо дівчат з України дуже високі заробки приватна Адреса в Германії недалеко коло Франкфурту

    Безплатне проживання ,безплатно реклама поможемо до нас доїхати і поможемо зробити документи на роботу в Германії Хто має паспорт Запрошуємо до праці як ви маєте польський паспорт чи чешський Значить Європейський то без проблем можемо зробити вам папіри щоб ви в Германії працювали наша адреса вже 70 років  Стоїть на ринку дуже багато клієнтів знають нашу адресу кожна дівчина має В свою комнату до праці і для проживання  На день до нас приходять 60 гостів

кожна дівчина може добре заробляти в домі хороша атмосфера ми працюємо на проценти 50 50 і ви можете заробляти вдень від 200 євро до 900 євро все завісить від вас будемо дуже раді як ви задзвонити по цьому телефоні +4917687982974

Дуже вас запрошуємо і будем дуже раді як ви до нас задзвонити

Zamestnanecké výhody a benefity

Nástup do zamestnania

Sofort / Ihňeď

Video

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1
Ukrajinský jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Adresa spoločnosti

Hessen
64823

Kontakt

+4917687982974

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.TABUjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.